Treść wybranej strony
I Charytatywny Piknik Rodzinny w Beskidzie Sądeckim

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa przygotowuje I Charytatywny Piknik Rodzinny już we wrześniu tego roku. Szpiczak (szpiczak mnogi) jest nowotworem szpiku kostnego, który doprowadza do uszkodzeń kości, nerek oraz innych narządów, a fundacja powstała po to, aby zbierać fundusze i środki potrzebne na jego leczenie. W tym celu Fundacja zakłada "Centrum Leczenia Szpiczaka", gdzie pacjenci objęci będą kompleksową diagnostyką i leczeniem. Organizowany Piknik to działanie, które ma w tym pomóc.

Wydarzenie obfitować będzie w wiele atrakcji, a wśród nich znajdują się przejażdżka psim zaprzęgiem, zabawa w parku linowym, spływ na pontonach na rzece Poprad, ognisko i wspólne pieczenie barana. Koszt uczestnictwa w Pikniku to 150 zł w przypadku osoby dorosłej i 70 zł w przypadku dziecka. Cena obejmuje nocleg, posiłki i udział w wymienionych wyżej atrakcjach.

Piknik odbędzie się w Domu Wypoczynkowym Zaczarowane Koło przy ulicy Ogrodowej 67 w Musznie w dniach od 23 - 25 września 2011 roku. Więcej informacji znajduje się na stronach www.zaczarowanekolo.pl i www.szpiczak.org. Zapisy dokonywane są za pomocą strony internetowej Fundacji, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

Życzymy udanej zabawy, a przede wszystkim realizacji celów Fundacji!

 

Źródło:
www.szpiczak.org [07.2011];

Aktualności
Zamawianie leków przez internet więcej » Z rakiem szyjki macicy trzeba walczyć! więcej » Misioterapia w Centrum Zdrowia Dziecka więcej » Nowe Centrum Stomatologii więcej » Innowacyjny zabieg w Gorzowie Wlkp. więcej » Stowarzyszenie pomaga szpitalowi więcej »
Najnowsze publikacje
Menopauza i klimekterium ? więcej »
Mechaniczne sposoby zapobiegania ciąży więcej » Karmienie pierisą - mity, fakty! więcej » Jedenasty tydzień ciąży więcej »
Ostatnio dodane przychodnie
NZOZ Plac Kolegiacki Spółka z o.o. - pl. Kolegiacki 12 a, Poznań więcej » Lewkowicz Ewa lek. stom. ul. Promienista 12d Poznań - więcej » KRYST-DENT ul. Przybyszewskiego 11 Poznań - więcej » Jurczyszyn Adam psychiatra ul. Słowackiego 55 Poznań - więcej » Internistyczna Poradnia Specjalistyczna ul. Kasprzaka 16 Poznań - więcej » Małecki Leonard ginekolog położnik ul. Miodowa 48 Poznań - więcej »
Nasi partnerzy