Treść wybranej strony
Nowe Centrum Stomatologii

Już w listopadzie otwarte zostanie nowe Centrum Stomatologii. Do tej pory mieściło się ono w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, nowa siedziba znajdować się będzie na Skarpie, przy Szpitalu Dziecięcym. 

Pacjenci trafią tam nie tylko do gabinetów dentystcznym, ale także do na oddział chirurgi szczękowej, do pradni ortodontycznej i protetycznej. W Centrum będzie możliwe badanie za pomocą jednego z nielicznych w Polsce tomografu wiązki stożkowej.

Fundusze na remont oraz kupno sprzętu pochodzą z kredytu zaciągniętego w Europejskim Banku Inwestycyjnym przez zarząd województwa, a Centrum zamierza ubiegać się o kontrak z Narodowym Funduszem Zdrowia, który umożliwiłby jego działalność także nocą oraz w święta.

 

Źródła:

www.gazeta.pl [10.2011].

 


Aktualności
Zamawianie leków przez internet więcej » Z rakiem szyjki macicy trzeba walczyć! więcej » Misioterapia w Centrum Zdrowia Dziecka więcej » Nowe Centrum Stomatologii więcej » Innowacyjny zabieg w Gorzowie Wlkp. więcej » Stowarzyszenie pomaga szpitalowi więcej »
Najnowsze publikacje
Menopauza i klimekterium ? więcej »
Mechaniczne sposoby zapobiegania ciąży więcej » Karmienie pierisą - mity, fakty! więcej » Jedenasty tydzień ciąży więcej »
Ostatnio dodane przychodnie
NZOZ Plac Kolegiacki Spółka z o.o. - pl. Kolegiacki 12 a, Poznań więcej » Lewkowicz Ewa lek. stom. ul. Promienista 12d Poznań - więcej » KRYST-DENT ul. Przybyszewskiego 11 Poznań - więcej » Jurczyszyn Adam psychiatra ul. Słowackiego 55 Poznań - więcej » Internistyczna Poradnia Specjalistyczna ul. Kasprzaka 16 Poznań - więcej » Małecki Leonard ginekolog położnik ul. Miodowa 48 Poznań - więcej »
Nasi partnerzy